הגעת למקום הנכון אנחנו כאן כדי לעזור

נהיגה ללא מלווה

על נהגים חדשים חלה חבות נהיגה עם מלווה; במקרה של נהיגה ללא מלווה, תתקבל ענישה בהתאם לחומרת העבירה. אם וכאשר הואשמתם בעבירת תעבורה מסוג זה, יש לפנות אל עו"ד מנוסה – במקום להתמודד עם המצב המורכב לבדכם. רק כך ניתן יהיה לפעול בשיקול דעת, לבנות אסטרטגית פעולה וליישמה בהצלחה. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם עורכי הדין במשרד דוידוב-בנימיני. משרד זה מבצע את עבודתו במקצועיות רבה, ומחזיק בניסיון רב בהופעות בפני בתי המשפט לתעבורה. חשוב להדגיש כי נהיגה ללא מלווה גוררת עונש פסילת מינימום ואף כזה שיביא לכך שהנהג יידרש לבצע טסט ותיאוריה מחדש בבואו לחדש את הרישיון (במקרה של נהג חדש).

 

נהיגה ללא מלווה – מספר נקודות חשובות

על נהגים צעירים חל החובה לנהוג עם מלווה; כלומר, בכדי להימנע ככל הניתן ממעורבות בתאונות דרכים, כמו גם להפעיל שיקול דעת במגוון מצבים, פקודת התעבורה קובעת כי על נהגים צעירים לנסוע בכל עת עם מלווה שייעץ להם – ולפרק זמן מוגדר מראש. לכן, נהיגה ללא מלווה מוגדרת כעבירת תנועה, הטומנת בחובה עונש.

בשלב זה, נציין מספר דגשים חשובים שיסייעו לכם להבין היטב מיהו נהג חדש, מי מוגדר כמלווה לנהג חדש וכן הלאה:

  • גילו של נהג חדש הוא עד 24 שנה, כאשר עליו לנסוע עם מלווה בעת הנהיגה בעת 3 החודשים הראשונים מקבלת הרישיון – ובכל שעות היממה. בחודשים הבאים, על הנהג החדש לנסוע עם מלווה בין השעות 21:00 בערב ועד 06:00 בבוקר.
  • על המלווה של הנהג החדש להיות בן למעלה מ-24 שנה בעל 5 שנות רישיון לסוג רכב זהה, או להיות בן למעלה מ-30 שנה ובעל 3 שנות רישיון לסוג רכב זהה.
  • חשוב להדגיש כי אם וכאשר הנהג המלווה לא עומד באחד מתנאים אלו, הוא לא נחשב כמלווה. כך נחשבת נסיעתו של הנהג החדש לנסיעה ללא מלווה.

 

לקבל את מלוא המידע מהגורמים המוסמכים במקרה של נהג חדש נהיגה ללא מלווה לילה

מיהו נהג חדש? כיצד מגדירים מלווה לנהג חדש? ומהי הענישה עבור נהג הנוסע ללא מלווה? למענה בנושא זה, יש לפנות אל עורכי הדין במשרד דוידוב-בנימיני.

 

נתקלת בבעיה, אנחנו כאן לעזור לך לפתור לך אותה

אנחנו נמצאים לעזור לך 24 שעות ביממה
חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום