הגעת למקום הנכון אנחנו כאן כדי לעזור

נהג צעיר אלכוהול

בשעה שצורך נהג צעיר אלכוהול לפני נהיגה ברכב, הוא עלול לגלות במהירה כי ביצע את אחת העבירות החמורות ביותר בעיניו של החוק. רשויות האכיפה והחוק מתייחסות בכובד ראש לעבירה זו ועל כן במידה והנהג מורשע בעבירה זו, הרי שענישתו תהיה חמורה ועשויה לכלול פסילת רישיון לשנתיים (מינימום), פסילת רישיון על תנאי, קנס, ופעמים רבות אף מאסר על תנאי. במידה והואשמתם בעבירה זו, אל תבזבזו זמן ופנו מיידית אל משרד דוידוב-בנימיני ושות' – משרד עורכי דין לתעבורה בתל אביב.

 

נהג צעיר אלכוהול – שילוב מסוכן במיוחד

השילוב שבין נהג צעיר אלכוהול עלול להיות קטלני בשעת נהיגה. נהג צעיר יהיה נהג חדש מתחת לגיל 24 אשר טרם הגיע לשנתיים בהן מחזיק ברישיון נהיגה. לאור העובדה כי קטגוריה זו כוללת לרוב נהגים צעירים בגיל, רשויות החוק והאכיפה מנסות לצמצם את היקף התופעה באמצעות התראה וענישה חמורה.

צעירים רבים בוחרים לצאת ולחגוג את חייהם בשתיית אלכוהול ובילוי משותף עם חברים. אך הבעיה מתחילה בשעה שאחד הנהגים הצעירים בוחר לעלות על הכביש לאחר ששתה משקה אלכוהולי. חשוב לציין כי מומלץ להימנע מחישובים שנועדו לנחש את הכמות המותרת לשתייה ופשוט להימנע מנהיגה גם לאחר שתייה של כוס משקה אחת.

חשוב לציין כי אם נעצרתם על ידי שוטר והתבקשתם לבצע בדיקת שכרות, מומלץ יהיה לבצע אותה, גם במידה ואתם חוששים מן התוצאה שעשויה להתקבל. זאת לאור העובדה כי במידה ואתם מסרבים לבדיקה, דבר אשר לחלוטין מוגדר בתור זכותכם, הרי שאתם תחשבו כשיכורים על פי חוק. לכן כדאי לבצע את הבדיקה ובמידה היא חיובית, חפשו את הייעוץ המשפטי מיד לאחר מכן.

 

בחרו עורכי דין מומחים במקרי נהג חדש אלכוהול – דוידוב-בנימיני ושות'

במידה ונתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, תוכלו לצפות לזימון לבית המשפט לתעבורה. צרו קשר עם משרד עורכי הדין דוידוב-בנימיני ושות', כך שתוכלו להגיע לדיון מוכנים ומצוידים בעזרתם המקצועית של עורכי הדין מנוסים המתמחים בתחום דיני התעבורה. פנייה מוקדמת ככל הניתן תעניק למשרדנו את הזמן המספק לשם בניית אסטרטגיית הגנה אשר תביא לזיכוי מלא או להפחתה בחומרת העונש.

נתקלת בבעיה, אנחנו כאן לעזור לך לפתור לך אותה

אנחנו נמצאים לעזור לך 24 שעות ביממה

נהג צעיר אלכוהול – שילוב מסוכן במיוחד

השילוב שבין נהג צעיר אלכוהול עלול להיות קטלני בשעת נהיגה; נהג צעיר יהיה נהג חדש מתחת לגיל 24 אשר טרם הגיע לשנתיים בהן מחזיק ברישיון נהיגה. לאור העובדה כי קטגוריה זו כוללת לרוב נהגים צעירים בגיל, רשויות החוק והאכיפה מנסות לחנך אותם באמצעות התראה וענישה חמורה.

צעירים רבים בוחרים לצאת ולחגוג את חייהם בשתיית אלכוהול ובילוי משותף עם חברים. אך הבעיה מתחילה בשעה שאחד הנהגים הצעירים בוחר לעלות על הכביש לאחר ששתה משקה אלכוהולי. חשוב לציין כי מומלץ להימנע מחישובים שנועדו לנחש את הכמות המותרת לשתייה ופשוט להימנע מנהיגה גם לאחר שתייה של כוס משקה אחת, או להגדיר מראש "נהג תורן" שלא ישתה כלל. כל אדם מגיב אחרת לצריכת אלכוהול, ולכן תמיד עדיף להסתמך על אדם שלא שתה כלל.

חשוב לציין כי אם נעצרתם על ידי שוטר והתבקשתם לבצע בדיקת שכרות, מומלץ יהיה לבצע אותה, גם במידה ואתם חוששים מן התוצאה שעשויה להתקבל. זאת לאור העובדה כי במידה ואתם מסרבים לבדיקה, דבר אשר לחלוטין מוגדר בתור זכותכם, הרי שאתם תחשבו כשיכורים על פי חוק. מצבכם במקרה של סירוב עלול להיות קשה יותר ממצבו של אדם אחר. לכן כדאי לבצע את הבדיקה ובמידה היא חיובית, חפשו את הייעוץ המשפטי מיד לאחר מכן.

נהיגה בשכרות נהג צעיר

בשעה שצורך נהג צעיר אלכוהול, הוא עלול לגלות במהירה כי ביצע את אחת העבירות החמורות ביותר בעיניו של החוק, בתחום התעבורה. רשויות האכיפה והחוק מתייחסות בכובד ראש לעבירה זו ועל כן במידה והנהג מורשע בעבירה זו, הרי שענישתו תהיה חמורה ועשויה לכלול פסילת רישיון לשנתיים, פסילת רישיון על תנאי, קנס, ופעמים רבות אף מאסר על תנאי. לנהג חדש המשמעות יכולה להיות קשה יותר מנהג המוגדר מנוסה על פי חוק, שכן יתכן ויידרש לעשות גם טסט ותיאוריה מחדש. במידה והואשמתם בעבירה זו, אל תבזבזו זמן ופנו מיידית אל משרד דוידוב-בנימיני ושות' – משרד עורכי דין לתעבורה בתל אביב.

צריכת אלכוהול נהג צעיר יכולה להוות בעיה. נתפסתם? פנו למשרד דוידוב-בנימיני ושות'

במידה ונתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, תוכלו לצפות לזימון לבית המשפט לתעבורה. צרו קשר עם משרד עורכי הדין דוידוב-בנימיני ושות', כך שתוכלו להגיע לדיון מוכנים ומצוידים בעזרתם המקצועית של עורכי הדין מנוסים המתמחים בתחום דיני התעבורה. פנייה מוקדמת ככל הניתן תעניק למשרדנו את הזמן המספק לשם בניית אסטרטגיית הגנה אשר תביא לזיכוי מלא או להפחתה בחומרת העונש.

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום