המגמה להביא להחמרת הענישה בדיני התעוברה היא ברורה ונמשכת לאורך שנים רבות; אין צורך לערוך סקר דעת קהל, כדי לדעת כי קיים סוג של קונסנזוס בחרבה הישראלית, לטובת החמרת הענישה לעברייני תנועה. תשובה זו תשאר תקפה כל עוד הדבר לא נוגע לנהג עצמו, באופן אישי, ו/או אולי לאדם אחר המקורב אליו.

תרומה משמעותית לכך תורמים גם אמצעי התקשורת, שכן האופן שבו מסוקרים האירועים שנוגעים לתאונות דרכים, גוררים אחריהם את דעת הקהל, ונוצרת כתוצאה מכך אווירה, המשפעה על מערכת קבלת ההחלטות כולה, והיא להחמיר בענישה בבתי המשפט לתעבורה.

 אתר האינטרנט "המומחה", ערך ראיון משותף עם השותפים והבעלים של משרד דוידוב-בנימיני ושות' בנושא החמרת מדיניות הענישה בתחום דיני התעבורה, וכמובן תוך התייחסות לחשיבות ביצוג על ידי עורך דין תעבורה בהליכים בבתי המשפט השלום לתעבורה.

עו"ד אדיר בנימיני חבר מועצת עיריית נתניה, שהתמקצע בתחום בעת עבודתו רבת השנים במשרדו של עו"ד דוד גולן, עומד כיום בראש משרד ביחד עם שותפו למשרד עו"ד ישראל דוידוב. משרד עורכי דין דוידוב-בנימיני ושות' מייחד את פעילותו לטיפול בעבירות תעבורה ובייצוג בבתי המשפט לתעבורה בכל רחבי הארץ.

Categoryמאמרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support